Radek

... zwany Wściekłym Radkiem ;)  to wielki kocur z serduchem pełnym miłości do człowieka :)
Urodził się prawdopodobnie w 2007 roku. Pojawił się na mojej działce jesienią 2009 - widocznie przewidział srogą zimę i szukał ciepłego miejsca, gdzie mógłby ją przetrwac. Wprowadził się do altany i tam przezimował najtrudniejsze miesiące. Wiosną, kiedy był już umówiony termin kastracji ... zniknął :) Widocznie nie był jeszcze gotowy na życie kanapowca ;) Nie było go całe lato, az któregoś jesiennego dnia znów się pojawił. Jeszcze przed zimą został zaszczepiony i wykastrowany i znów zamieszkał w altanie.Przez moment wydawało się nawet, że będzie miał dom - po tygodniu wrócił jednak z adopcji, ponieważ jego nowi opiekunowie wystraszyli się jego wielkości ;)
Radek jest naprawdę dużym kotem, waży ponad 8 kg :)))
Jest łagodnym olbrzymem, prawdopodobnie dużo obserwował w przeszłości psy, bo jest pso-kotem ;) Patroluje swoją działkę wzdłuż granic, nie dopuszczając obcych ... uwielbia długie spacery przy nodze człowieka i zabawy piórkiem, czy sznurkiem.
Swoją wielkością przeraża jednak pozostałe koty - wykorzystuje swoją przewagę i odstrasza je od misek.

Ma na swoim koncie udział w wielu kocich wystawach i pokazach!
Jest kotem utytułowanym - federacji TICA ma tytuł Regional Winner Supreme Grand Master (najwyższy możliwy tytuł)
Dwukrotnie został Super Kotem Felis Posnania!

Bardzo dobrze znosi podróże, a wystawy spędza wylegując się na klatce i wystawiając brzuszysko do mizianek :)


Galeria Radka

Radek szuka nowego domu! (info w dziale Adopcje)
Back
Next
Brzydal i Baton

Brzydal pojawił się w 2006 roku, zabiedzony i agresywny.
W 2008 przyprowadził na działkę malutkiego kociaczka - Batona, którego objął swoją opieką i któremu "matkuje" do dziś.
Baton miał ogromny wpływ na Brzydala - kocur zmienił się o 180stopni. Stał się ufnym, spokojnym miziakiem, który uwielbia siedzieć na ludzkich kolanach i być noszony na rękach!
Batonik jest bardzo nieśmiałym i łatwo płoszącym się kocurkiem. Niestety jest gnębiony przez Radka, co jeszcze pogłębia jego strach i nieufność. Większość czasu spędza w ukryciu - najchętniej w bezpiecznej altanie. Ten ciągły stres spowodował u niego dużą nadwagę, nad którą ciężko u Batonika zapanować ..
.
Back
Next
Chudy


...zwany Kotem Zapłotnym.
Pojawił się na działkach ok.2008 roku. Bardzo szybko "przykleił się" do nogi człowieka, nie odstepujac go podczas spacerów.
Jest spokojnym, pogodnym kocurkiem, który przez swoją ufność niestety doznaje nierzadko różnych urazów - czy to po postrzale z wiatrówki, czy po pogryzieniu przez psa

Chudy jest zgodnym kocurkiem, łatwo akceptuje każdego nowego kota w stadzie. Jest drobnej budowy, zwinny, ma piękne, puchate futerko.

Chudy szuka domu! Więcej info w dziale Adopcje
Back
Next
Projekt i wykonanie
2015 © gagatki.com